همایش تربیت دینی پویا، رهایی از تحجر و تجدد

همایش تربیت دینی پویا، رهایی از تحجر و تجدد از تاریخ 24 تا 27 آذر 1395 در شهر زیبای اصفهان و با شرکت فرهنگیان محترم استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

این همایش، در  محورهای:

ارکان و لوازم تربیت دینی پویا

تحجر و افراطی گری در تقابل با تربیت دینی پویا

تجدد و غرب گرایی در تقابل با تربیت دینی پویا

نقش رسانه در تربیت دینی پویا، فرصت‌ها و چالش‌ها

نقش قومیت و فرهنگ‌های منطقه‌ای در تربیت دینی پویا

الگوها و روش‌های موفق در تربیت دینی پویا

نقش فرهنگیان در تربیت دینی پویا

و با سخنرانی حضرت آیت الله سید منذر حکیم، جناب مفتی محمدقاسم بنی کمال، مهندس کمیلی، خانم دکتر سجادیه، حجت الاسلام و المسلمین صفری، حجت الاسلام و المسلمین اسحاقی فر و برگزاری کارگروه‌ها نتایج مثبت و قابل استفاده‌ای به همراه داشت.

همایش تربیت دینی پویا، رهایی از تحجر و تجدد 2

همایش تربیت دینی پویا، رهایی از تحجر و تجدد امسال نیز با حضور بیش از 100 نفر از مدیران مدارس منطقه بلوچستان استان سیستان و بلوچستان در شهر اصفهان و در اردوگاه شهدای درچه برگزار شد. شرکت کنندگان در همایش ضمن شرکت در برنامه‌های آموزشی، نظرات خود را در کارگروه‌های مختلف مطرح کرده و بیانیه‌هایی را به عنوان نتایج هر کارگروه عنوان کردند. هم چنین از فضاهای مختلف باستانی و تفریحی شهر اصفهان نیز بازدید نمودند.

حضرت آیت الله سلیمانی دامت برکاته امام جمعه محترم شهر زاهدان و نماینده محترم ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و مسئول نهاد نمایندگی رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان، حضرت استاد طاهر زاده، جناب آقای دکتر یامین پور، حجت الاسلام و المسلمین میرزایی، جناب آقای نخعی مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، جناب آقای قائدیها مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان اصفهان از جمله اساتید و مدعوین این همایش بودند.

تمامی حقوق برای موسسه ملت ابراهیم محفوظ است. نقل مطالب فقط با ذکر منبع مجاز است!